Lijst van 5978 scholen in België volgens gegevens van OpenStreetMap.

Bij OSM worden scholen met de volgende code aangegeven: "amenity"="school". Bij vergissingen of vergetelheden volstaat het te klikken op het icoontje aan het begin van de rij om de nodige wijzigingen aan te brengen...

* De onderlijnde adressen werden automatisch gegeolokaliseerd en moeten gecontroleerd worden.
7%
52%
41%
OSM Naam Adres PC Web Telefoon Wiki
  Visitatiestraat 3 9040
 Institut de la Sainte-Union Rue Montgomery 71 7540 www.sukain.be
 VTI Dekenstraat 3 3000
 Scholen Kindsheid Jesu Kempische steenweg 404 3500
 Sint-Janshof Nekkerspoelstraat 358 2800
 Ursulinen Mechelen - GVBS Ursulinen Groenstraat 22 2800
 Sint-Rafaël school Baronielaan 19 8870
 scholengemeenshap "De Pelichy" Gentsestraat 31 8870
  Jules Vandenbemptlaan 12 3001
 École Communale d'Hyon Rue Louis Piérard 2 7022
 Thomas More Mechelen - Campus Kruidtuin Lange Ridderstraat 42 2800
  Monschauer Straße 22 4700 www.zfp.be
 Sint Albertuscollege Geldenaaksebaan 277 3001
 Stadsschool nr. 7 Hoornplein 2 3000
 BuO De Rietzang Schoolstraat 2A 8470
 Enseignement spécialisé - la Court'Echelle Rue Albert de t'Serclaes 56D 4821
  Rue de la Science 28 6000
  Boulevard Emile Devreux 27 6000
 WICO Campus Sint-Hubertus Stationsstraat 25 3910
  Gouverneur Verwilghensingel 3 3500
 Pierenbos Lindedreef 18 2980
 Basisschool De Toverboom Hoogstraat 4 2440
 Meisjesgemeenteschool Schuttershofstraat 50 2845
 Enseignement Spécialisé Fondamental de la Communauté Française Type 4 Rue des Champs 1 4671
 Kiliaan Rooienberg 46 2570
 Vrije Basisschool Geel Punt "top@punt" Vogelzang 79 2440
 École Clarté Simone Blangchard Rue Berré 23 1090
  Kasteeldreef 2 2300
 De Blokkendoos Leon Gilliotlaan 58 2630
  Jan van de Wervelaan 2 2660
 Basisschool De Zonnebergen Pastorijstraat 84 2800
 Haute Ecole Charlemagne Rue des Wallons 55 4800
 European School Brussels III Boulevard du Triomphe 135 1050
 Athénée Fernand Blum Avenue du Suffrage Universel 3 1030 www.afblum.be Athénée communal Fernand Blum
 Schooltje van Kievermont Kievermont 94 2440
  Jan van de Wervelaan 2 2660
 Sint-Jan Berchmanscollege St.-Jan Berchmansstraat 2 2400 www.sjbmol.be
 't Egeltje Beukenbosstraat 24 2400
 Tovertuin Adrien Dezaegerplein 12A 2830 www.bstovertuin.be
 Institut Bischoffsheim (secondaire) Rue du Canal 55 1000
 La Glandée - École primaire d'enseignement spécialisé Avenue Davy 1 4100
 Dr. Decroly Instituut Begijnhofdries 42 9000
  Baron Frans du Fourstraat 21 2300
 Institut Don Bosco - Don Bosco Technische Intituut Rue François Gay 129 1150 Institut Don Bosco (Bruxelles)
  Chaussée de Tournai 55 7520
 Instituut van Onze-Lieve-Vrouw Presentatie Kardinaal Cardijnplein 11 2880
 Vrije Middelbare School Blekerijstraat 65 8800 Vrije Middelbare School Roeselare
 Centre scolaire de Berlaymont Drève d'Argenteuil 23 1410 ecolemanoirdanjou.wordpress.com
 Sint-Romboutscollege - GVBS Sint-Romboutscollege Paardenstraatje 8 2800
 Sint Aloysiuscollege Grote Markt 13 8930
 Technische Scholen Mechelen Nieuwe Beggaardenstraat 23 2800
  Grote Straat 64B 3770
 Vrije basisschool Oudenbos Fernand Hanusdreef 33 9160
  Frans Vanderlindenlaan 43 8500
 Athena campus Drie Hofsteden Renaat De Rudderlaan 6 8500
 Basischool Minister De Taeyelaan 42 8500
  Burgemeester Felix de Bethunelaan 4 8500
 Athena campus Pottelberg Pottelberg 10 8500
 Athena campus Heule Guido Gezellelaan 10 8501
 Athena campus Lendelede Pastoor De Beirstraat 7 8860
 Athena campus Ter Bruyninge Bruyningstraat 52 8510
  Bruyningstraat 56B 8510
 Institut Don Bosco Boulevard Léopold 63 7500
 École Fondamentale Saint Jean Bosco Boulevard Léopold 67 7500
 Onze Lieve Vrouw Ter Duinen campus Zeebrugge Evendijk-Oost 71 8380 www.olvtd.be
 De Vleugel Koning Leopold III-plein 69A 8530 www.vbsdevleugel.be
 École de Barnich-Sterpenich Rue de Sterpenich 22 6706
 Académie Royale des Beaux-Arts Rue des Anglais 21 4000
 Athénée Royal Arlon (ARA) Rue de Sesselich 83 6700 Athénée royal d'Arlon
 Institut Polytechnique de Herstal Rue de l'Ecole Technique 15 4040
 Ecole de l'Arbre Ballon Avenue du Laerbeek 100 1090 www.ecoles.cfwb.be
 ITCF Félicien Rops Rue du Quatrième Génie 2 5000
 HoGent/UGent Campus Mercator Nonnemeersstraat 19 9000
 Onze-Lieve-Vrouw Rozenkranslaan 4B 3270
 De Bolster Schoolstraat 26 2230
 École Communale du Mont-à-Leux Rue de l'Enseignement 9 7700
 Collège Saint-Étienne Avenue des Prisonniers de Guerre 36 1490
 École fondamentale libre des Sœurs de la Providence Avenue Paul Pastur (MM) 141 6032
 École Communale Le Chemin des Enfants Rue Florémond 46 1325
  Collegestraat 46 2200
 Basisschool GrOei Groezeweg 8 8908 www.bsgroeivlamertinge.be
  Graaf Karel de Goedelaan 7 8500
 De Kriebel Kerkstraat_03 1 1700
 GO! BS Maurits Sabbe Ieperleestraat 19 2800
 Collège Notre-Dame de la Tombe Rue Abbé Dropsy 2 7540
 Technisch Instituut Sint Paulus Kruisven 25A 2400
 Sint-Norbertusinstituut Jodenstraat 11 2000
 Instituut zusters Onze-Lieve-Vrouw van Namen Tweebruggenstraat 34 9000
 SIBSO Stuivenberg Schoolstraat 2 2060
  Schommen 1 2820
 Sint Jozef School Vekenstraat 2 9255
 De Piramide Pierenbergstraat 31 2020
  Kloosterstraat 11 2491
 Lycée Saint-Jacques Rue Darchis 43 4000
 Basisschool De Startbaan Veldstraat 15 8560 www.bsdestartbaan.be
 Kleuterschool De Droomhut Goudbergstraat 111 8560 www.bsdestartbaan.be
 Campus Toverfluit Rue de la Flûte Enchantée 30 1080 www.campustoverfluit.be
 Ecole maternelle- primaire n°14 - La flûte enchantée Rue de la Flûte Enchantée 19 1080 www.molenbeek.irisnet.be
 De Zevensprong Netestraat 33 2480
 Sint Antonius Lagere School Opperstraat 32 1770 www.sint-antoniusschool.be
 École Communale de Saint-Symphorien Rue François Marcq 6 7030
 Gemeentelijke Basisschool Centrum Konijnenbergpad 5 2350
 De Koorddanser Baljuw Vermeulenstraat 1 8760 www.dekoorddanser.be
 Regina Pagis 2 Jan Frans Gellyncklaan 232 2540
 École communale de Wez-Velvain Rue de l'Ecole 31 7620
 École communale Clair-Vivre Avenue Notre-Dame 40 1140
 Sint-Jozef Humaniora Noordzandstraat 76 8000
 École préparatoire Emile Jacqmain Avenue du Maelbeek 13 1000
 Sint-Pieterscollege Rue Léon Theodor 163 1090
 Stedelijke Academie voor Schone Kunsten
  Leo Dartelaan 11 3001
 Sint-Angela Kouterstraat 11 3150
 Sint Godelieve, Vestiging Rivierenhof Turnhoutsebaan_DE 250A 2100
  Albrecht Rodenbachstraat 33 2540
 De Schroef Elzasweg 14 2030
 Sint Jozefinstituut Gemeenteplein 8 2550 www.sji.be Sint-Jozefinstituut (Kontich)
 St-Rita Pierstraat 1 2550 www.ritacollege.be Sint-Ritacollege
 Regina Pacis Hove Mortselsesteenweg 76 2540
 Rodenbach Onderwijsstraat 19 2540 www.rodenbachschool.be
 Abraham Hans Molenstraat 32 2550
 G.V.B. Viejool Schoolstraat 18 3940 www.viejool.be
 Gemeentelijke Basisschool Eksel Groenstraat 8 3940 www.gbs-eksel.be
  Veldstraat 11 1880
  Acacialaan 41 1880
  Veldstraat 11 1880
 Athénée Royal de Gembloux Rue Gustave Docq 26 5030
 Collège Don Bosco Chaussée de Stockel 270 1200 www.dbwsl.be
 Lycée Martin V rue du Collège 3 1348
 Collège du Biereau rue du Collège 3 1348
 VKO Opwijk Karenveldstraat 23 1745
  Schoolstraat 65A 1745
 Gemeentelijke basisschool Mollem - Lagere school Kasteelstraat 49 1730
 De Boot Heiveld 61 1745
  Ringlaan 2 1745
  Hebronlaan 17 1950 www.ecolediabolo.be
  Stevensveld 7 1730
 Collège Saint-Pierre Rue Jean-Baptiste Verbeyst 25 1090 cspj.be
 De Schans - Gemeenschapsonderwijs Leiaard 29 2550 www.deschans-kontich.be
 Lycée français Jean-Monnet Avenue du Lycée Français 60 1180 www.lyceefrancais-jmonnet.be Lycée français de Bruxelles
 Syntra Limbrug - Campus Tongeren Overhaamlaan 11 3700
 VIIO Handel & Humaniora Grootloonstraat 1A 3840
  Moerenstraat 21 3700
 Onbevlekte Ontvangenis Sint-Jansstraat 11 3700
 Vrije School voor Buitengewoon Basisonderwijs "Klimopschool" Kanjelstraat 1 3700
 Freinetschool "De Mijlpaal" Koninksemsteenweg 174 3700
 Jeugdland Molenstraat 23 3700
 VIIO nijverheid Rode Kruislaan 25 3700
 VIIO Humaniora Sint-Truidersteenweg 19 3700
  Hasseltsesteenweg 14 3700
 Gemeentelijke basisschool Koninksem Kerkstraat 13 3700
 Provinciaal Instituut voor Biotechnisch Onderwijs (PIBO) Sint-Truidersteenweg 323 3700
  Z. 5 Mollem 20 1730
 NARAFI - INRACI Chaussée de Bruxelles 229 1190
 Vrije basisschool Sint-Jan Sint-Jansstraat 15 3700
 OLVE Edegemsestraat 40 2640
 De Tandem (Sint Benedictus) Van Dijckstraat 5 2640 www.detandem.net
  Daliastraat 35 2860
 Atheneum Boom Jan Baptist Davidstraat 2 2850
 Provinciale Technische Scholen Beukenlaan 44_1 2850
  Jan Frans Willemsstraat 1 2850
 Onze-Lieve-Vrouwinstituut Brandstraat 52 2850 www.olviboom.be
 De Hoeksteen Tuyaertsstraat 53 2850 www.dehoeksteen-boom.be
 Onze-Lieve-Vrouwinstituut O.L. Vrouwstraat 9 2850
 Onze-Lieve-Vrouwinstituut Brandstraat 83 2850
 Groenlaar Predikherenhoevestraat 31 2840
 Basisschool Eikenlaar Eikenstraat 69 2840
 Basisschool De Wingerd Molenstraat 6 2840
 Middenschool Den Brandt Hollezijp 11 2850
 
 Koninklijk Atheneum Keerbergen Vlieghavenlaan 18A 3140
 Tongelsbos Oevelse dreef 20 2260
 De Es Diksmuidelaan 227 2600
 Het Hinkelpad Helderstraat 57 2600
 Sint-Donatus Dendermondestraat 26 1785
 Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes College Rombaut Keldermansstraat 33 2650 www.olve.be Onze-Lieve-Vrouw-van-Lourdescollege (Edegem)
 't Kofschip Baron de Celleslaan 1 2650 www.basisschool-tkofschip.be
 Andreas Vesalius Gemeenteplein 1 2650 www.andreasvesalius.net
 Vrije Kleuterschool "De Puzzel" Merestraat 24 3700
 De Wingerd Stille Weg 2 2840
 Bijzonder Secundair Onderwijs SBSO-GO "Sibbo" Corversstraat 33 3700
  Joseph Gérardstraat 26 9040
 vzw KBT basisschool Sint-Lutgart Beemdstraat 8 3700
  Fonteindreef 2 3700
 Basisschool Wilgenduin Kinderwelzijnstraat 88 2920
  Kerkstraat 13 3700
  Kerkstraat 13 3700
 International Montessori Hof Kleinenberg Kleinenbergstraat 97 1932
  Rue Fernand Bottemanne 1 7090
 Athénée Royal de Jules Bordet Rue de Mons 87 7090
  Chemin de Feluy 63 7090
 Gemeentelijke Basisschool Haacht Verhaegenlaan 7 3150
  Rue Britannique 17 7090
  Rue d'Henripont 147 7090
  Rue de Belle Tête 17 7190
 Ecoles communales Rue Arthur Pouplier 46 7190
 École Notre-Dame Rue Père Damien 14 7090
 La Roseraie (Ens. Spécialisé) Avenue de la Houssière 102 7090
 Athénée Royal Victor Horta Rue de la Rhétorique 16 1060
  Rue Fief de Rognon 13 1400
 Domaine de Combreuil Domaine de Combreuil 7 7090
 École communale d'Hennuyères Sentier du Village 1 7090
 GO! BS Lyceum - BA Campus Caputsteen Caputsteenstraat 51 2800
 Athénée Royal de Woluwe-Saint-Lambert Rue de l'Athénée Royal 79 1200 www.arwsl.be
 Athénée Robert Catteau Rue des Minimes 64 1000 Athénée Robert Catteau
 Collège Saint-Michel Rue Père Eudore Devroye 12 1040 www.college-st-michel.info Collège Saint-Michel (Bruxelles)
 Institut de l'Enfant-Jésus Rue des Coquelets 37 1400
 IPET Rue Cheval Godet 80 1400
 L Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 N Leuvensesteenweg 17 3080
 V Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 H Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 T Leuvensesteenweg 17 3080
 R Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 British School of Brussels Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 SR Pater Dupierreuxlaan 1 3080
 Sint-Niklaasinstituut Chaussée de Mons 1421 1070
 European School Brussels I Rue Berkendael 70 1190
  Chaussée de Merchtem 13 1080
 Athénée royal Gatti de Gamond Rue aux Choux 60 1000
 Collège Saint-Pierre Avenue Coghen 215 1180 Collège Saint-Pierre (Uccle)
 École du Centre Rue du Doyenné 62 1180 www.ucclecentre.net
 Athénée Royal Crommelynck Avenue Orban 77 1150 Athénée royal Crommelynck
 Lycée Mater Dei Lyceum Avenue de l'Aviation 70 1150 www.materdei.be
 Centre Scolaire de Ma Campagne Rue du Tabellion 33 1050 www.csmacampagne.be
 European School Brussels I Avenue Hamoir 17A 1180
 European School Brussels II Avenue Oscar Jespers 75 1200
 École communale 4 Rue de Danemark 77A 1060
 École Ulenspiegel Rue Vlogaert 26 1060 www.ecoleulenspiegel.be
 École communale du Parvis Rue de l'Hôtel des Monnaies 128A 1060 www.ecole-du-parvis.be
 École Peter Pan Rue de la Rhétorique 11 1060
 Athénée royal de Bruxelles 2 Rue de Molenbeek 43 1020
 Athénée royal d'Evere Avenue Constant Permeke 4 1140 www.arevere.be
 Athénée royal d'Uccle 1 Avenue Houzeau 87 1180 www.aru1.be Athénée royal d'Uccle 1
 Athénée Adolphe Max Rue Charles Quint 29 1000
 Sint-Augustinusschool Avenue Saint-Augustin 16 1190
 École communale J.J. Michel Rue de Bordeaux 14 1060 www.jjmichel.org
 École Régina Pacis Rue du Kriekenput 53 1180
 Athénée Royal d'Uccle 2 Avenue des Tilleuls 24 1180 www.aru2.be
 Koninklijk Atheneum Etterbeek Avenue Edmond Mesens 2 1040 www.kaetterbeek.be
 Vrije Basisschool Rue Emile Steeno 4 1160
 Institut de la Providence Rue des Déportés 38 1200
 Athénée royal d'Ixelles Rue du Couvent 9 1000 www.arixelles.be
 Athénée Royal Jean Absil Avenue Hansen-Soulie 27 1040 www.absil.eu
 Lycée Émile Max 2 Avenue Dailly 124 1030
 Collège Roi Baudouin Rue Victor Hugo 45 1030
 Centre scolaire Sainte-Marie La Sagesse Rue Seutin 15 1030 Institut Sainte-Marie (Schaerbeek)
 Athénée royal Serge Creuz 1 Avenue du Sippelberg 2 1080
 Institut Redouté-Peiffer Avenue Marius Renard 1 1070
  Avenue Marius Renard 5 1070
 Internationale Deutsche Schule Brüssel Lange Eikstraat 71 1970 www.idsb.eu Internationale Deutsche Schule Brüssel
 Brussels American School J.F. Kennedylaan 9 1933
 Saint John's International School Drève Richelle 146 1410
 International School of Brussels Avenue Van Kerm 19 1170
 Japanese School of Brussels Avenue des Meuniers 133 1160
 École primaire de Heembeek Rue des Trois Pertuis 2 1120 www.primaire-heembeek.be
 École de Profondsart Rue des Ecoles 14 1300
 Athénée Royal Liège 1 Rue des Clarisses 13B 4000
 British Junior Academy Of Brussels Boulevard Saint-Michel 83 1040
 Scandinavian School of Brussels Square d'Argenteuil 5 1410
 Institut Montjoie Avenue Montjoie 97 1180
 La Farandole - Les Marronniers Rue Louis Hap 120 1040
 Haute Ecole Libre de Bruxelles Ilya Prigogine - ISCAM Avenue d'Auderghem 158 1040
 École communale maternelle Prins Boudewijnlaan 13 1780
 KTA Campus Wemmel Zijp 14 1780
 Vrije Basisschool Mater Dei Zalighedenlaan 16 1780
 Vrije Basisschool Sint-Jozef Kaasmarkt 38 1780
 Groupe scolaire Sans Souci & Petits Moineaux Rue Gray 126 1050
 BICS primaire et maternelle Rue Général Leman 80 1040
 École Decroly Avenue Montana 11 1180
 École Jacques Brel Rue Esseghem 101 1090 www.facebook.com
 École primaire des Six Jetons Rue des Six Jetons 68 1000
 Athénée des Pagodes Avenue de la Sarriette 88 1020 pagodes.be
 La Rose des Vents - Windroos Rue de Courtrai 50 1080
 Athénée royal Serge Creuz 2 Rue de la Prospérité 14 1080
 Lycée Émile Jacqmain Rue Belliard 135A 1041 Lycée Émile Jacqmain
 Carrefour (P9-10 - Enseignement primaire) Rue des Vétérinaires 2 1070
 Institut Marius Renard Rue des Goujons 92 1070
 Petits Goujons Rue des Goujons 88 1070
 Basisschool Voorzienigheid Rue Georges Moreau 102 1070
 't Regenboogje Rue Général Capiaumont 81 1040
 Institut Sainte-Geneviève Avenue Eudore Pirmez 47 1040
 École en Couleurs Rue Rodenbach 41 1190 www.ecoleencouleurs.be École Rodenbach
 École Acacia Rue Louis Hap 143 1040
 Claire Joie Rue Beckers 127 1040 www.ens.irisnet.be
 Lutgardisschool Rue Nothomb 50A 1040
 Centre d'enseignement Notre-Dame des Champs Rue Edith Cavell 143 1180 www.e-ndc.org
 Institut Reine Fabiola Rue de Haerne 220 1040 institutreinefabiola.be
 Koninklijk Atheneum Mortsel Mechelsesteenweg 194 2640
 De Bolster Hof van Riethlaan 3 2640
 De Wimpel Rue Cans 14 1050
 École Steyls Rue Steyls 34 1020
 Centre Scolaire Eperonniers-Mercelis Rue de la Croix 43 1050
 Institut Saint-Stanislas Chaussée Saint-Pierre 226 1040 www.saint-stanislas.be Institut Saint-Stanislas (Bruxelles)
 Institut Saint-Joseph Rue Félix Hap 12 1040
 R.H.O.K. Academie Rue de la Gare 12 1040
 École La Colombe de la Paix Rue Général Tombeur 78 1040 www.lacolombedelapaix.be
 Athénée Royal Jean Absil Avenue du Onze Novembre 57 1040 www.absil.eu
 Institut Saint-Anne Rue Fort de Boncelles 8 1040
 Institut Sainte-Ursule Avenue Victor Rousseau 44 1190
 École fondamentale communale de Messidor Avenue de Messidor 161 1180 www.ecoledemessidor.be
 Lutgardisschool Rue Général Fivé 42 1040
 Athénée Royal Andrée Thomas Avenue Reine Marie-Henriette 47 1190
 Athénée Royal Victor Horta Rue des Alliés 233 1190
 École 6 Les Bruyères Rue Jef Devos 55 1190
 Institut Saint Vincent de Paul Beukenberg 20 1190
 Institut Supérieur de Formation Continue d'Etterbeek Rue Joseph Buedts 6 1040
 Institut technique René Piret Rue Joseph Buedts 18 1040
 GVBS De Ark Battelse Bergen 2 2800
 Institut Taisnier Rue des Bollandistes 48 1040
 Le Gai Logis Rue de Belle Tête 19 7190
 Athénée Royal de Chênée Rue Bourdon 32 4032
 DVC Sint-Jozef Galjoenstraat 2 2030
 Les Dauphins Rue Gérard 21 1040
 Basisschool Prinses Juliana Rue Gérard 61 1040
 Sacré-Coeur de Lindthout Avenue des Deux Tilleuls 2B 1200 www.lindthout.be
 Institut Montjoie Avenue Montjoie 24 1180
 École Saint-Joseph Chaussée de Waterloo 1196 1180
  Rue Chomé-Wyns 5 1070
 Les Marronniers Rue de Douvres 80 1070
 School Dertien Rue Wayez 56 1070
 La Gaminerie Ancien Chemin d'Ollignies 10D 7860
  Tiendeschuurstraat 17 1910
 Écoles du Bois de la Cambre Avenue du Bois de la Cambre 193 1050
  Rue de Courrière 2 7181
 Institut Saint-Adrien Rue des Mérisiers 24 1050 www.saintadrien-valduchesse.be
 Athénée royal de Watermael-Boitsfort - La Brise Rue de la Bergerette 7 1170
 Institut Sainte-Thérèse Avenue des Archiducs 50 1170
 Collège Saint-Hubert Avenue Charle-Albert 9 1170 www.collegesaint-hubert.be
  Avenue Léopold Wiener 32 1170
  Avenue Léopold Wiener 34 1170
  Rue de Mignault 10 7100
 Collège Saint-Servais Rue Saint-Gilles 104 4000
 Centre scolaire Hazinelle Rue Hazinelle 2 4000
 Institut Saint Dominique Rue Caporal Claes 38 1030 www.saintdominique.be
  Rue Ferrer 106 7181
 Sint-Michielscollege Kapelsesteenweg 74 2930
 Don Bosco Broekerstraat 14 3940
 Institut Saint-Berthuin Fond de Malonne 129 5020
 École libre de Soignies Carrières Chemin du Tour Lette 34 7060
 Basisschool «Ter Duinen» Rode Kruisplein 8 3940
  Rue Emile Malbecq 16 7100
  Louis Marcelisstraat 136 1970
 Collège Cardinal Mercier Chaussée de Mont-Saint-Jean 83 1420
  Rue du Coron 7 7070
 Kreeftje Bosweg 71 3630
  Provinciale Steenweg 100 2627
  De Schom 8 3600
 Ingenium School Warande 3 3080 www.ingeniumschool.be
 Sint-Jozef Heidestatieplein 6 2920
 Chouette Place de la Duchesse de Brabant 26 1080
 Arc-en-Ciel Rue de Ribaucourt 21 1080
 Aux Sources du Gai Savoir Rue Paloke 33 1080
 Sint Martinusinstituut Rue Paloke 79 1080
 L'École qui bouge Rue Docteur Charles Beudin 24 1080
 L'École du Petit Bois Avenue Carl Requette 20 1080
 Ecole fondamentale communale Tamaris n° 17 Avenue des Tamaris 20 1080
 Campus Saint-Jean Chaussée de Ninove 132 1080
 École fondamentale Pierre Lairin Rue Jakob Smits 114 1070
 École Communale Rue des Ecoles 54 7034
 Don Bosco Stationsstraat 89 3150
 Syntra Brussel - Campus Ukkel Petite Drève du Maréchal 292 1180
 IPAM Rue Ferdinand Delcroix 33 1400
  Nonnenstraat 14 2200
  Augustijnenlaan 32 2200
 Lycée Dachsbeck Rue de Rollebeek 28 1000 lyceedachsbeck.be Lycée Dachsbeck
 Collège Saint-Vincent 1er degré Chemin de Nivelles 9 7060
 Institut Technique Saint Jean Rue du Pont Saint-Jean 48 1300
 Institut Technique Saint Jean Rue du Pont Saint-Jean 48 1300
  Rue Camille Toussaint 70 7021 fr-fr.facebook.com
 École fondamentale Martin V boulevard du Nord 2 1348
  Rue Defalque 30 1490
 Collège Saint-Étienne Avenue des Prisonniers de Guerre 36 1490
  Chaussée du Roeulx 22 7060 lasourcesoignies.be
 Athénée royal Riva-Bella - bâtiment BSP Avenue de Menden 22 1420
 Athénée royal Riva-Bella - bâtiment Europe Boulevard de l'Europe 5 1420
 Athénée royal Riva-Bella - bâtiment technique Avenue des Coquelicots 18 1420
 Athénée royal Riva-Bella - bâtiment administratif et réfectoire Boulevard de l'Europe 19 1420
 Écoles communales de Tenbosch Rue de l'Aqueduc 161 1050
 Lycée Martin V - Bruyères avenue des Arts 20 1348
 Collège du Christ-Roi rue de Renivaux 25A 1340
 Athénée Royal Paul Delvaux avenue des Villas 15 1340
 École 3 Rue Timmermans 37 1190
 Ingenium School Warande 3 3080 www.ingeniumschool.be
 Institut Maris Stella Rue Stevens-Delannoy 101 1020
 Lyceum Martha Somers Rue Karel Bogaerd 4 1020
 École primaire des Magnolias Avenue des Magnolias 7 1020
 Ecole Van Asbroeck Rue Hubert Van Eepoel 1 1090 www.facebook.com
 Institut Notre-Dame de Lourdes Rue Edmond Tollenaere 32 1020 www.indl.be
 École Saint-François d'Assise - Pavillon Rue Fond Thirion 44 1410
 Athénée Royal de Waterloo Avenue des Mésanges 19 1410
 Athénée Royal de Waterloo Drève du Moulin 42 1410
 École Communal du Chenois Rue Mattot 144 1410
 École communale de Mont-Saint-Jean Chaussée de Bruxelles 666 1410
 Institut des Sacrés-Coeurs Rue du Couvent 7 1410
 Institut des Sacrés-Coeurs - Le Clos Avenue Beau Séjour 18 1410
 École Saint-François d'Assise Rue Fond Thirion 25 1410
 École Saint-François d'Assise - Pavillon Rue Fond Thirion 44 1410
 École Sainte-Anne Rue Sainte-Anne 43 1410
 Don Bosco Instituut Lenniksesteenweg 52 1500
 Middenschool van het Gemeenschapsonderwijs Halle Auguste Demaeghtlaan 40 1500
 Heilig-Hart College Parklaan 7 1500
 Heilig-Hart College Vondel 9 1500
 Koninklijk Atheneum Auguste Demaeghtlaan 36 1500
 De Bloeiende Kerselaar Avenue Louis Vander Swaelmen 25 1170
 Institut Saint-Julien Parnasse Rue Guillaume Demuylder 41 1160 www.sjpa.be
 École Sainte-Bernadette Square du Sacré-Coeur 2A 1160
 Ecole primaire libre - Collège Saint-Hubert Avenue Joseph Chaudron 115 1160
 Ecole fondamentale libre - Collège Saint-Hubert Avenue Jean Van Horenbeeck 192 1160
 École Schaller Avenue des Héros 62 1160
 Athénée Royal Jean Absil Avenue du Chant d'Oiseau 45 1150
 École Notre-Dame des Grâces Avenue des Eperviers 18 1150
 Collège Notre-Dame de Val Duchesse Boulevard du Souverain 201 1160 www.saintadrien-valduchesse.be
 École n°9 Rue du Gulden Bodem 2 1080
 Koninklijk Technisch Atheneum Campus Plinius Keversstraat 26 3700
 Gemeentelijke Basisschool Wauterbos Wauterbos 1 1640
 Gemeentelijke Basisschool Wauterbos Wauterbos 3 1640
 Onze-Lieve-Vrouwinstituut Kloosterweg 1A 1640
  Oude Kerkhofweg 1 3700
 Den Tandem Sint-Benedictusstraat 14 2640
 Institut Saint-Georges Sint-Jorisoord 1 1970
 VTI Edegemsesteenweg 129 2550
  Ambiorixstraat 51 3700
 Koninklijk Atheneum Antwerpen Franklin Rooseveltplaats 11 2060
 Koninklijk Atheneum Antwerpen Franklin Rooseveltplaats 11 2060
 Institut Vallée Bailly Rue du Ménil 95 1420
 École fondamentale Congrès-Dachsbeck Rue du Moniteur 12 1000
 Vrije Basisschool Tuinwijk Lazarijstraat 120 3500
 Lyceum Gazometerstraat 2 3500
 Athénée royal de Wavre Avenue Henri Lepage 4 1300
 Collège Saint-Augustin Chaussée d'Ath 1 7850
 Vrije Basisschool Sint-Stevens Gustave Gibonstraat 1A 1600
 Vrije Basisschool Sint-Lutgardis Hendrik Consciencestraat 35 1600
 Vrije Basisschool Jan Ruusbroec Fabriekstraat 3 1601
 Basisschool Don Bosco Jules Sermonstraat 17 1600
 Gemeentelijke Basisschool Den Top Topstraat 11 1600
 Vrije Basisschool Sint-Lutgardis Arthur Quintusstraat 22 1600
 Gemeentelijke Basisschool ’t Populiertje Jan Vanderstraetenstraat 91 1600
 Gemeentelijke Basisschool Wegwijzer Schoolstraat 14 1601
 Vrije Basisschool Jan Ruusbroec Gieterijstraat 11 1601
 GTI Dieseghemlei 60 2640 GTI Mortsel
 GTI Dieseghemlei 50 2640 GTI Mortsel
 GTI Ijzerenweglei 8 2640 GTI Mortsel
 St. Gabriël College, Campus JVH Jef Van Hoofplein 15 2530
 Sint-Victorinstituut Brusselsesteenweg 20 1652
 École communale du Homborch Avenue d'Homborchveld 34 1180
 De Bron Beernegemstraat 10 8700
 École primaire des Éburons Rue des Eburons 48 1000
 Centre scolaire du Blankedelle Avenue Jean Van Horenbeeck 33 1160
 Athénée Royal d'Enghien Rue de Nazareth 31 7850
 Institut Albert Ier Place du Vieux Marché 27 7850
 École libre subventionnée Saint Vincent de Paul Rue de Sambre 20 7850
 Basisschool Neerland Mogendhedenlaan 1 2610 www.neerlandschool.be
 Collège du Sacré-Coeur Rue Louis Delhove 65 1083
 GLS De Regenboog Zellik Brusselsesteenweg 541 1731 www.glsderegenboog.be
  Parklaan 17 1730
 Athénée royal Alfred Verwée (Site Sainte-Marie) Chaussée de Haecht 325 1030
 Institut de la Sainte-Famille d'Helmet Rue Chaumontel 7 1030
 Stedelijke basisschool Kinderkoppen Vlierkensstraat 49 1800
  Thaelstraat 7 1800
 Athénée royal Alfred Verwée Place Colignon 22 1030
 Ecole communale L'Aubier Avenue du Cimetière de Bruxelles 38 1140
 De Schroef Elzasweg 14 2030
 De Bijenkorf Mechelsesteenweg 397 3020
 VLOC Vlaams Luchtvaart Opleidings Centrum Nieuwpoortsesteenweg 945C 8400
 Ostend Air College Nieuwpoortsesteenweg 945B 8400
  Van Bladelstraat 28 3020
  Gebroeders Massantstraat 43 3020
  Schaffelkantstraat 47 3020
 Sint-Norbertusinstituut Amerikalei 51 2000
  Place du Roi Albert 62 4600
  Place du Roi Albert 62 4600
 Basisschool Mariagaarde Weerstandlaan_BO 58 2140
 Xaveriuscollege Collegelaan 36B 2140
  Rue des Combattants 24 7912
 École Libre Saint-Michel Rue Tour Notre-Dame 16 7912
 École Saint Joseph Rue de Nivelles 26 1480
 Sint-Annacollege Willem Gijsselsstraat 1 2050
  Te Boelaarpark 3 2140
 Stedelijke Lagere School De Vlinderboom Smetsstraat 11 2100
 Rozenregen Sint-Reinhildisstraat 15B 2640
 Sint-Bernardusschool Sint-Amandsesteenweg 256 2880
 École Les Églantiers Avenue des Eglantiers 21 1180 www.eglantiers1180.site-officiel.be
 École Communale 2 Rue Floris 52 1030
 École Communale de Mormont Place du Batty 6 6997
 École de Verrewinkel Avenue Dolez 544 1180
 École des Etoiles Rue de la Grenouillette 200 1130 www.ecoledesetoiles.be
 Centre d'examen permis de conduire avenue Albert Einstein 1 1348
  Meierstraat 40 3640
  Boxbergstraat 1 3600
 Het Compas Zonhoverweg 67 3600
 Don Bosco Berm 12 3600
 École La Fermette Bosweg 9 1970
 Virga Jessecollege Guffenslaan 27 3500
 Katholieke Hogeschool Leuven Herestraat 49 3000
 Koninklijk Atheneum I Guffenslaan 78 3500
 Sint-Fransiscusschool Schorvoortstraat 31 2300
  Magerman 3 2360
 Virga Jessecollege Maastrichtersteenweg 62 3500
 Basisschool In 't Groen Leopoldstraat 19 2960
 Vrije Basisschool Haacht Werchtersesteenweg 38 3150
 Vrije Basisschool Haacht Rijmenamsesteenweg 141 3150
 Basisschool Machelen Koning Albertlaan 1 1830
 École fondamentale Saint Jean Bosco Boulevard Léopold 63 7500
 Ecole maternelle et primaire des Frères Rue du Four Chapitre 3 7500
  Bassetrée 5 4608
 Petit Collège Notre-Dame de la Tombe Rue Stade Communal 3 7540
 École Francophone des Fourons Sint-Martenstraat 20 3790
  Rue des Déportés 94 7050
 Sint-Ursula Kapucijnenvest 10 2500
 Collège Saint-Hadelin Rue Saint Hadelin 15 4600
  Driehoevenstraat 82 3600
 Tuinbouw Praktijkcentrum Tivoli Tivolistraat 98 9700
 Basisschool De Cocon Tremelo Veldonkstraat 10 3120 www.bs-decocon.be
  Lucien Londotstraat 3 3600
 École de Mont Rue de Mont 132 4820
 Hinkelpad Sint-Amandsesteenweg 224 2880
  Lindestraat 123C 2880
 Basisschool Sint-Vincentius Pastoor Peetersstraat 12 2880
 OLVP Bornem Lagere School Rijkenhoek 2 2880 www.olvpls.be
 Institut des Arts et Métiers de Pierrard Rue d'Arlon 112 6760
 GBS Maatjes Nieuwmoer-Dorp 12 2920
  Steenbokstraat 3 2018
 Leefschool Lieven Gevaert Osylei 86 2640
  Schoolstraat 5 3690
  Schoolstraat 10 3690
 School De Parel Schoolstraat 3 3690
 De Kinderplaneet Jan Hammeneckerstraat 99 2880
 Don Bosco Groot-Bijgaarden Brusselstraat 285 1702
 Vrije Basisschool Don Bosco Konijnenberg 2 1702
 Kleuterschool Savio Stationsstraat_01 271 1700
 CEFA (Centre d’Education et de Formation en Alternance) Rue de l'Ecole 86 1430
 GO BuSO De Zeeparel Dennenlaan 2 8430
 Gemeenteschool De Zandloper Onderwijsstraat 5 8430
 Basisschool St-Jozef Kerkstraat 41A 8430
 BuSO Ter Strepe Heirweg 1 8431
 École communale 1-2 Rue de la Perche 11A 1060
 École communale Armand Swartenbroek Rue des Tisserands 24 1081
 European School Brussels IV Drève Sainte-Anne 86 1020
 Institut de la Providence Rue Haberman 29 1070
 École Sainte-Ursule Rue de Molenbeek 175 1020
 Collège La Fraternité Rue Drootbeek 6 1020
 Collège La Fraternité Chaussée d'Anvers 30 1000
 Sint-Norbertus Geldenaaksebaan 200 3001
  Avenue Marie de Hongrie 60 1083
 Basisschool Ellikom Schoolstraat 2 3670
 Woudlucht Prosperdreef 3 3001
  Hertogstraat 151 3001
 Athénée Royal de Pont-à-celles Rue de l'Eglise 107 6230
  Rue Aze Fosse 1 6870
 École 11bis Rue de Fierlant 35 1190
 École mixte fondamentale 9 Rue Berthelot 34 1190
 École fondamentale des Servites de Marie Avenue d'Hougoumont 5 1180
 Provinciale Handelsschool Gouverneur Verwilghensingel 1 3500
 Centre scolaire Notre-Dame de la Sagesse Avenue Van Overbeke 10 1083 www.ndsagesse.be
 Kasterlinden Rue de Grand-Bigard 434 1082
 École communale maternelle II Rue du Zénith 8B 1082
 Basisschool Unescoschool Avenue du Château 75 1081
 École fondamentale communale Oscar Bossaert Rue Emile Sergijsels 15 1081
 École communale III Rue Openveld 100 1082
 Koninklijk Technisch Atheneum Zavelenberg Place Oscar Ruelens 13 1082
 MPI GO De Vloedlijn Schapenstraat 45 8400
 Internat Don Bosco Rue Victor Lowet 12 1083 www.donboscoganshoren.be
 Koninklijk Atheneum Koekelberg Rue du Petit-Berchem 1 1081
 Atlas Atheneum Gistel Callaertswalledreef 8 8470
 École Aurore Rue Maurice Van Rolleghem 4 1090 www.ecoleaurore.be
 Hotel- en Toerismeschool Spermalie Snaggaardstraat 15 8000
 Koninklijk Technisch Atheneum Jette Rue Léon Theodor 80 1090
 Ecole fondamentale Saint-Joseph - Saint-Rémy Rue de l'Intendant 232 1080
 Jan-van-Ruusbroeckollege Avenue du Forum 4 1020
 Ecole "Les Trèfles" Rue Daniel Van Damme 8 1070
 École Sainte-Begge Rue Saint-Maurice 101 5300
 École communale Rue du Baty 240 5300
 De Kastanje Wilgenpad 1 3040
 Centre Orthopédagogique Saint Lambert Rue d'Anton 302 5300
 Institut Provincial d'Enseignement Secondaire Place Joseph Wauters 10 5300
 Institut technique Cardinal Mercier Rue Portaels 81 1030 www.cardinalmercier.be
 Stedelijke Nijverheids- en Taalleergangen De Bogaerde
 De Rekke Eduard de Beukelaerlaan 2 2940 www.derekke.be
  Minderbroedersstraat 13 3000
  Waaistraat 6 3000
  Minderbroedersstraat 13 3000
  boulevard du Nord 2 1348
 Heilig Hartinstituut Heverlee Naamsesteenweg 355 3001 Heilig Hartinstituut Heverlee
 Institut Saint-Denis Rue du Mystère 15 1190
  Geldenaaksebaan 18 3001
 Stedelijk Technisch Instituut Oostende Leopold III-laan 1 8400
 Athénée Royal de Visé Rue du Gollet 2 4600
 Institut Saint Luc Rue de Froyennes 55 7520
 École Communale Rue Jean-Charles de Hugo 76 6730
 École Primaire Communale Jean Rolland Cité Onzième rue 4 7330
 Athénée Royal Marguerite Bervoets Boulevard Winston Churchill 6 7000
 École Princesse Paola Rue Abbé Jean Heymans 19 1200 www.ecoleprincessepaola.be
 Princes Paola school Place de la Sainte-Famille 1 1200
  Rue du Couvent 13 1390
  Pannebekestraat 36 8000
 Stedelijke Kleuterschool 't Koeienschooltje Haviklaan 2 2100 www.koeienschool.be
 Vrije Lagere School - 'De Zandkorrel' Twaalf septemberstraat 9 3940
 Kerkeblokken Kerkeblokken 7 2560
 Mostschool Roeselarestraat 179 8840
 Collège Saint-André Rue des Auges 22 5060
 Kleuter Hovingenlaan 1 8340
  Elzasstraat 17 3040
 Middenschool Heilig Hartinstituut Sint-Jacobstraat 10 3960
 Sint-Augustinusinstituut Sint-Jacobstraat 12 3960
 GVBuBS De Sprankel Nekkerspoelstraat 358B 2800
 École libre de Soy Rue Grand Mont 6 6997
 De Koornbloem Korenbloemstraat 6 8820
 VTI Izegem Gentseheerweg 83 8870
  Lepelstraat 20 2290
 Kleuterschool Lepelstraat 38A 2290
 Basisschool Goorbergenlaan 2 2290
 Saint-François Glacerie Rue des Glaces Nationales 162 5060
 Institut Technique de la Communauté Française de Dinant Chemin d'Herbuchenne 1 5500
  Drijvelden 8A 2200
 Wonderwijs Kerkstraat 16 3670
 Het Ooievaarsnest / 't Staakje Staakstraat 85 9960
 Académie de Welkenraedt Rue L.Brecht 1 4840
 STAP Roeselare Meenseheirweg 20 8800
 De Vuurvogel Grauwe Torenwal 16 3960
 Vrije Kleuterschool Westrozebeke Filip van Arteveldestraat 1 8840
 École Fondamentale De Chênée Centre Parc Sauveur 5 4032
 École communale de Dorinne Place du Centenaire 1 5530
 Gemeentelijke Basisschool De Meerpaal Terbeeksestraat 6 2321
 Sint-Gummaruscollege Kanunnik Davidlaan 8 2500
 École provinciale des Métiers Allée de la Cense du Colombier 26 1400
  Ieperstraat 218 8840
  Anton Bergmannlaan 24 2500
 École de Maillen Rue Albert Bossiroy 4 5330
 Sint-Pietersschool Kloosterstraat 2 3360
 ZAWM - Zentrum für Aus- und Weiterbidung des Mittelstandes Limburger Weg 2 4700
 De Wijzer Ieperstraat 2A 8980
 Pater Damian Schule Nispert 1A 4700 Pater-Damian-Sekundarschule Eupen
 Städtische Grundschule Oberstadt Schulstraße 43 4700
 Insilencio Hogeblokstraat 1 2800
 École fondamentale Ferrer Rue Ferrer 16 1480
 Vrije Basisschool Sint-Joris Kerkstraat 9 8730
 Freinetschool Het Zonnehuis Lijsterstraat 25 2800 www.villazonnebloem.be
 Gemeenteschool Bierbeek-Bremt Schoolstraat 37 3360
 École communale de Romsée Rue Namont 17 4624
 École libre de Fléron et Romsée Rue Colonel Piron 20 4624
 École communale de Romsée Rue de l'Enseignement 1 4624
 Langeledeschool Langelede 146 9185
 GO! BS Victor Van de Walle Brusselsesteenweg 168 2800
  Monschauer Straße 32 4700
  Monschauer Straße 10 4700
 ECEF Zentrum für Förderpädagogik Städtische Grundschule für französischsprachige Kinder Monschauer Straße 10 4700
 Gemeenteschool Sint-Michiels Ten Boomgaard 45 8200 www.sbsstmichiels.be
 De Boomgaard Kiëstraat 1 3670
 École fondamentale Tubize Renard 1 Rue de Stimbert 8 1480
 École libre d'Yvoir Rue Colonel Tachet des Combes 15 5530
 Immaculata Koningin Astridlaan 4 8200 www.immaculata-brugge.be
 De Regenboog Oude Bevelsesteenweg 109 2560
 GoeZo! Zandlaan 34 2560
  Leuvensesteenweg 194 1932
 Scholengemeenschap St-Michiel VZW Brugstraat 32 8850
 École Fondamentale de Haren Rue de la Paroisse 34 1130
  Nieuwstraat 26 2560
  Kwakkelenberg 5 2570
 Athénée François Bovesse Rue du Collège 8 5000
 École de Durnal Rue de Mianoye 22 5530
 Collège Notre-Dame de Bellevue Rue de Bonsecours 2 5500
 Institut Saint-Joseph Rue Saint-Hubert 14 5590
 Athénée Royal Jules Delot Square Omer Bertrand 1 5590 www.arciney.be
 École Les Forges Quai de l'Industrie 28C 5590
 Athénée Royal Jules Delot Square Omer Bertrand 1 5590 www.arciney.be
 Sint-Lodewijkscollege Magdalenastraat 30 8200 www.sint-lodewijkscollege.be
 Stedelijke basisschool Prins Boudewijn Spoorweglaan 145 2610
 Gemeenteschool 't Lombartje Schoolstraat 35 8434
 Vrije Basisschool Sint-Jozef Santhovenstraat 1B 8434
 Sint-Lutgardisschool Westendelaan 344 8434 www.stluwe.be
  Westendelaan 344 8434
  Henri Jasparlaan 29 8434
 Gemeenteschool De Duinpieper Henri Jasparlaan 29 8434
 Immaculata Maria-Instituut Kapelleweide 7 1760
 Vrije Gesubsidieerde Basisschool Aarsele, afdeling Kanegem Kanegemstraat 168 8700
 Sint-Cordula Vordensteinstraat 32A 2900
 Sint-Michielscollege Papenaardekenstraat 53 2900
 Sint-Filippus Wijngaardlaan 7 2900
 Burgemeester Marnixschool Amerlolaan 53 2900
 Sint-Eduardus basisschool Marialei 2 2900
 Sint-Eduardus basisschool Antoon Van Dijckstraat 20A 2900
 Basisschool Deuzeldpark Sterrestraat 1 2900
 Koninklijk Atheneum Schoten Emiel Blangenoisstraat 2 2900
 Vrije Basisschool Heilig Hart Albertstraat 38 2860
 Collège Saint-Louis Rue Villette 28 4020
 Echo Ouburg 23 9200
 Windekind Schapenstraat 98 3000
  Redingenstraat 88 3000
 Vrije Basisschool Sint-Lambertus Jules Vandenbemptlaan 12 3001
 Gemeenteschool De Bonte Pier Bonte Pierstraat 22 8432
 Basisschool Sint-Jozef Ieperleedstraat 58 8432
 Gemeenteschool 't Slijpertje Odiel Spruyttestraat 1 8433
 Basisschool Sint-Jozef Diksmuidestraat 17 8433
 Harduynschool Mevrouw Courtmansstraat 4 9200
 École de Florée Rue de la Croix 2 5334
 École communale de Braibant Rue Herbeaux 1 5590
  Lascheterweg 26 4700
  Klinkeshöfchen 3 4700
  Lascheterweg 28 4700
  Lascheterweg 26 4700
 École communale François Lapierre Rue du Gueufosse 6 4620
 École Communale du Fort Rue Louis Monseur 1 4620
  Rue des Dames Blanches 24 5000
 Institut de la Providence Rue Piconette 4 5590 www.ipciney.be
 Collège Saint-Paul Carrefour de l'Europe 3 5530 Collège Notre-Dame de la Paix
 Vrije Basisschool Lebbeke - Vestiging Heizijde Heizijdestraat 7 9280
  Wijngaardlaan 7 2900
  Reigerstraat 7 8870
 Stedelijke Academie voor Muziek en Woord Kruisstraat 13 8870
 Sint-Jozefscollege Burgemeester Vandenbogaerdelaan 53 8870
 École Primaire Communale Rue Victor Baudour 42 7021
 De Zonnebloem Slabbaardstraat-Noord 90 8870
 Haushaltskurse der Stadt Eupen Holftert 1 4700
 Olve-De Link Jan Verbertlei 46 2650
 École Sainte-Thérèse Rue de Navaugle 111 5580
 Inst de Pélichy Gentsestraat 31 8870
 Ursulines Rue de Bruxelles 84 5000
 Basisschool "De Klimop" Putbekestraat 30 8470
  Rue des Ecoles 9 6890
 I.T.P. Avenue Reine Astrid 34 1490
 I.T.P. Avenue Reine Astrid 34 1490
 I.T.P. Avenue Paul Henricot 1 1490
 Collège Jean XXIII Rue de la Sauvenière 7 5580
 Les Prés Verts Avenue de l'Arbre Ballon 249 1090 www.presverts.entiteb2.be
 GVBS Scheppers Tichelrij 21 2800
 Vrije lagere school Laurierstraat 28 9280
 Gemeentelijke Basisschool De Puzzel Opwijksestraat 1A 9280
 Gemeentelijke Academie Muziek - Woord - Dans Stationsstraat 17 9280
 Vrije Basisschool Stationsstraat 8 8860
 Lycée Provincial d'Enseignement Technique du Hainaut Avenue de l'Enseignement 45 7330
 Gemeentelijke Kleuter- en basisschool Het Puzzeltje Opwijksestraat 22 9280
  Van Bladelstraat 29 3020
  Luikersteenweg 361 3800
  Luikersteenweg 361 3800
  Luikersteenweg 442 3800
  Luikersteenweg 361 3800
  Luikersteenweg 371 3800
  Luikersteenweg 442 3800
 École Libre Saint-Joseph Rue des Canadiens 24 7022
 Brussels International Catholic School Chaussée de Wavre 457 1040 www.bics-be.com
 Académie de Musique Rue Quatrième 43 7330
 Académie de Musique Avenue de l'Enseignement 16 7330
 Institut Saint-Joseph Avenue de l'Enseignement 10 7330
 Collège Notre Dame de Gemmenich Rue de Moresnet 157 4851
 Institut Technique Henri Maus Chaussée de Louvain 90 5310
 École Fondamentale Abbé Noël Route de Gembloux 34 5310
 ECSEDI - ISALT Avenue d'Auderghem 77 1040 www.ecsedi-isalt.be
  Grotstraat 8 1880
 I.T.P. Avenue des Combattants 114 1490
  Hostert 10 4700
 École Escalpade rue de la Ferme des Bruyères 26 1348 www.escalpade.be
 École de Piétrebais Rue Ecole des Filles 4 1315
 Stedelijk Conservatorium Brugge Sint-Jakobsstraat 25 8000
 Athenäum Cesar Franck Parkstraße 32 4720
 École d'Opprebais Place 8 1315 ecoleincourt.be
 CFPME Dinant Rue Fétis 61 5500 www.ifapme.be
 Académie provinciale des métiers Avenue Victor Maistriau 8 7000
 VBS Ter Bank Egenhoven Tervuursesteenweg 295 3001 vbs.terbank-egenhoven.be
 Institut Sœurs Notre-Dame Rue du Lombard 39 5000
 Athénée Royal de Jambes Rue de Sedent 8 5100
 Collège Notre-Dame de la Paix Clos des Baies Sauvages 9 5101 Collège Notre-Dame de la Paix
  Rue de Marbaix 107 6110
 Klimop Schoolstraat 12 2820
 École Communale des Fougères Rue des Fougères 35 6110
  Rue Nicolaï 64 6043
  Amerlolaan 53 2900
 École Fondamentale Saint-Joseph Rue du Château 2 7021 saintjoseph-havre-obourg.be
  Rue Albert Michiels 6 5100
 Het KraaienNest Rootjensweg 58 9200
  Heidberg 4 4700
 Les Carrefours - I.M.P. Centre d'Aide à l'Enfance Rue de Haerne 216 1040 www.ecoles.cfwb.be
 Gemeentelijke basisschool Klaverstraat 8 8851
  Kloosterstraat 8 8851
 École Communale de Ciney Rue Saint-Pierre 4 5590
 École Les Marronniers Avenue d'Auderghem 221BIS 1040
 Institut de Schaltin Rue Cardijn 6 5364
 Ilon Saint-Jacques Rue des Carmes 1 5000
  Rue des Ecoles 42 5590
 Zentrum für Förderpädagogik Monschauer Straße 22 4700
  Hillstraße 7 4700
  Alfons De Grauwelaan 13 9290
  Alfons De Grauwelaan 11 9290
  Mechelsesteenweg 157 2220
  Kastanjedreef 20 2220
 Vrije Basisschool 't Goortje 's Gravenhagestraat 6 2220 www.vbshgoor.be
 't Klavertje (kleuterschool Opvelp) Hoegaardsesteenweg 10B 3360
 Gemeentelijke Kleuterschool Witte-Dovenetellaan 1 1970
 École Saint Joseph Rue de la Sainte du Chêne 6 1390 www.ecoleauxchamps.be
 Athénée Royal de Saint-Ghislain Rue Sixième 30 7330
 Lycée Charles Plisnier Rue de Sas 75 7330
 Collège Sainte-Marie Rue du Port 119 7330
 École Saint-Amand Maternelle Et Primaire Rue du Salon 5 7332
 École Sainte-Thérèse Rue Olivier Gille 92 6200
 Athénée Royal Pierre Paulus Rue de Fleurus 155 6200
 College O.-L.-V.-ten Doorn Kloosterdreef 1 9900
 WICO Campus TIO Dorpsstraat 97 3900
 Vrije Basischool Roosbeek De Mozaïek Lubbeeksestraat 42 3370 www.vbroosbeek.be
 École communale de Lillois Rue René Francq 7 1428
 Koninklijk Atheneum Eikelstraat 35 9900
  Geldenaaksebaan 277 3001
 PS BLO Meetjesland Gentsesteenweg 82 9900
 GBS Duffelsesteenweg 48 2547
 Athénée Royal Jules Delot Rue Piervenne 123 5590
 Institut de la Providence Rue des Capucins 17 5590 www.provimouss.be
  Nieuwstraat 23 9570
  Ferdinand Allenstraat 1 3290 www.kadiest.be
  Stationsstraat 89 3150
 École Sainte-Jeanne de Chantal Avenue Marcel Thiry 31 1200 www.esjdc.be
  Kieldrechtstraat 8 9170
 De Zonnewijzer Pastorijstraat 15 1982 www.zonnewijzer.net
  Bergenstraat 8 2200
  Koningin Astridlaan 33 2300
 Vrije School Bierbeek Bergstraat 18 3360
 École Fondamentale Mixte Saint-Louis Rue de la Culture 14B 7011
 Centre Provincial d'Enseignement Spécialisé (déficiants visuels) Rue du Temple 2 7011
 École Communale des Canonniers Rue des Canonniers 18 7000
 École communale Heuvy Chaussée de Louvain 16 5000
 Vrij Technisch Instituut - campus Sint Annalaan Vakschoolstraat 41 9300
 Tuinbouwschool Molenbaan 54 1785
 École Saint-Feuillen Place du Chapitre 4 5070
 École Communale Achille Legrand Rue du Béguinage 1 7000 www.ecoleachillelegrand.be
 École communale de Walhain Place Communale 2 1457
 Écoles communales Barigand Rue Alfred Bonaert 1 7011
 Centre scolaire Don Bosco Rue de Mons 2 7011
 École Fondamentale Libre Saint-Louis Rue de Mons 4 7011
 École libre Jean-Paul II Rue de Brabant 35 1360
 École libre Jean-Paul II Rue Lepage 17 1360
 GITHO Gemeentestraat 43 2560
 't Papscholeke Laarstraat 24 2840
 Externat Saint-Joseph Rue des Clercs 34 7000
 Ecole du Parvis Rue Louis Coenen 12 1060
 École Saint-François Rue du Pont à Biesmes 35 5060
  Solleveld 13 1700
 École Sainte-Marie Rue de l'Yser 301 4430
 Centre Regniers Rue Evelyn Drory 2 6543
 Athenée Royal Victor Horta Rue du Lycée 8 1060
 Athénée Royal Thil Lorrain Rue du Collège 2 4800
 Les Prés Vers Rue de Grihire 25 6769
 Basisschool De Bron Rue de la Source 86A 1060
 École Fondamentale Communale Rue d'Harchies 12 7973
 De Klimop Marktstraat 25 1703
 Arts² - Conservatoire Rue de Nimy 7 7000
 École Communale du Rossignol Rue du Rossignol 12 7000
  Rue des Dominicains 9 7000
 Onze-Lieve-Vrouwecollege Vindictivelaan 10 8400
 Stap voor stap Hollestraat 22 3300
  Berdenweg 5 2288
  Berdenweg 5 2288
 École Parc Malou Rue Joseph Aernaut 9 1200 www.ecole-parc-malou.be
 VTI Vrij Technisch Instituut Stuiverstraat 108 8400
 KLJ Reet Rumstsestraat 1 2840
 De Ceder Emblemsesteenweg 1A 2560
 Etablissement d'Enseignement Spécialisé Primaire et Secondaire Rue du Plat Rie 345 7390
 École Saint-Joseph Rue de la Cense du Roi 3 7070
  Beekstraat 113B 8500
 Freinetschool De Appeltuin Weldadigheidsstraat 74 3000
 Institut Sainte Begge Place du Chapitre 12 5300
  Augustijnenlaan 31 2200
  Chaussée de Nivelles 79 5140
 Institut Sainte Begge Rue Bertrand 80 5300
 GO! MPI De Kaproenen Oorlogsvrijwilligerslaan 2 8200 www.mpidekaproenen.be
 SBSO De Varens Nieuwe St.-Annadreef 25 8200 www.devarens.be
 Centre d'Éducation et d'Enseignement pour Déficients Auditifs et Visuels Rue Monulphe 76 4000
 Centre d'enseignement libre Saint-Joseph Rue Sainte-Marguerite 62 4000
 École d'armurerie Leon Mignon Rue Agimont 9 4000
 École fondamentale Agimont-Waroux Rue Agimont 26 4000
 Instituts Jonfosse de Formation Continuée Rue Pouplin 27 4000
 Institut Saint-Laurent Rue Saint-Laurent 39 4000
 KSO Glorieux Kruisstraat 57 9600
 Institut Libre Marie Haps Chaussée de Wavre 249 1050 www.ilmh.be
 Institut Marie José Thier de la Fontaine 71 4000
 Vrij Technisch Instituut - campus Puiteput Sinte Annalaan 198 9300
 KTA - campus Welvaartstraat Boudewijnlaan 87 9300
  Place de la Halle 11 4890
 DVM - Humaniora Sint Martensplein 3 9300
 DVM - Technisch en handelsonderwijs Onderwijsstraat 5 9300
 Sint Maarten Instituut - campus Esplanade Vrijheidstraat 27 9300
 Sint Maarten Instituut - campus Vrijheidstraat Vrijheidstraat 14 9300
 Academie voor podiumkunsten Aalst Vrijheidstraat 65 9300
 Institut Sainte-Marie Arlon Rue de Bastogne 33 6700
 Institut Notre-Dame d'Arlon (INDA) Rue Joseph-Netzer 21 6700
 École communale de Bilstain Neupré 37 4831
 Gemeentelijke Basisschool Relegem Dorpsstraat 1 1731
  Burchtstraat 14 2200
  Rue Bierque 3 6534
 Scholengroep De Linde Stationsstraat 32 3840
 Institut Saint-Joseph Rue de Soignies 308 7810
 Le Tilleul Place de Maffle 27 7810
  Koninklijke Baan 28 8660
 Vrij lagere school Sint-Antoniusstraat 3 8760
 Basisschool Helibel Dorpsstraat 38 3910
 WICO Campus Mater Dei Kloosterstraat 11 3900
 École Saint-Donat Rue Cardinal Mercier 17 7110
 École communale des Gonceries Rue de France (MM) 27 6032
 Institut Notre-Dame de Jupille Rue Derrière-le-Château 25 4020
 A.M.I. Allée Général de Gaulle 8 6032
 École Fondamentale de la Libération Rue de la Libération 65 7080
  Allée Saint-Hubert 5 6280
  Allée Saint-Hubert 35 6280
  Allée Saint-Hubert 1 6280
  Allée Saint-Hubert 35 6280
 École de la Cité Parc (Marcinelle) Rue Camille Lebon 40 6001
 École de la Cité Parc (Marcinelle) Rue Camille Lebon 39 6001
 École de la Cité Parc (Marcinelle) Rue Camille Lebon 41 6001
 VTST (Vrije Technische Scholen Turnhout) Zandstraat 101 2300 vtst.be
 École fondamentale communale de Lustin Rue Saint-Léger 35 5170
 Collège Saint-Julien Rue Beugnies 4 7800
 École Georges Roland Rue Hennepin 12 7800
 École Saint-François Rue Rigault 5 7800
 Stedelijke Basisschool Turnhout Haagbeemdenplantsoen 95 2300
  Beringstraat 107 3190
 Vrije Basisschool Pastorijstraat 19 3190
 Onze-Lieve-Vrouwecollege Aartshertoginnestraat 40 8400
 Kardinaal Van Roey Instituut Lepelstraat 38A 2290
 basisschool de vlinder Kasteelstraat_02 76 1700
 Sint-Alena Spanjebergstraat 1 1700
 Institut Saint Joseph Rue de l'Eglise 29 4840
 École Communale Mixte Welkenraedt Rue de l'Eglise 10 4840 www.ecolecommunale-wdt.be
 Schule Herbesthal Kirchstraße 69 4710 www.schuleherbesthal.be
 alte Schule Herbesthal Kirchstraße 58 4710
 Academie voor Beeldende Kunsten Aalst Nieuwbeekstraat 3 9300
 Huis van het Kind Muilaardstraat 85 9000
 Huis Van Het Kind Steenakker 159 9000
  P.Damiaanstraat 9 2275
  Berg 14 2275
  P.Damiaanstraat 7 2275
  P.Damiaanstraat 7 2275
  Rue Albert Thomas 44 4821
  Rue de Verviers 318 4821
  Rue de Verviers 298 4821
 École communale des Waroux Rue de Waroux 20 4000 www.ecl.be
 École communale de Givry Rue de Chevirolle 34 6687
 Sint-Martinus School Pater Valentinuslaan 36 3500
 Institut Saint-François Rue du Gouvernement 1 7800
  Rue Lieutenant Pirard 5 4607
 École Saint-François Chaussée de Bruxelles 146 7800
 École Communale Chaussée de Bruxelles 59 7800
 École fondamentale communale de Lustin Rue Pepin 9 5170
 Athénée Royal de Welkenraedt Rue des Hortensias 8 4840
 Ecole Cobaux maternelle autonome Boulevard Alfred de Fontaine 35 6000
  Place Séverine 1 1070
 Ecole libre Raymond Van Belle Avenue d'Itterbeek 550 1070
 Athénée Royal (secondaires) Rue des Récollets 9 7800
  Rue de France (MM) 6 6032
  Rue de la Tombe (MM) 53 6032
 Académie du musique Rue Léon Trulin 2 7800
 Saint-François Seuris Avenue du Progrès 33 5060
 École Cobaux Boulevard Alfred de Fontaine 35 6000
 Ecole communale Everheide - Gemeentelijke basisschool Everheide Rue du Moulin à Vent 39 1140
 Athénée Royal Vauban Rue de la Science 26 6000
 Athénée Royal Ernest Solvay Boulevard Emile Devreux 27 6000
 Pius X College Stationsstraat 125 3980 www.piusxcollege.be
 Sint-Catherina College Moerbeke Willem Van Moerbekestraat 32 9500
 Sint-Catherina College Moerbeke Zikastraat 66 9500
 Sint-Andreasinstituut afdeling Oudenburg Hoogstraat 15 8460
  Chrysantenlaan 10 2400
 Freinetschool De Boomhut Oude Postweg 76A 1652
 Institut Cardijn rue de l'Hocaille 10 1348
 Sint-Lambertus Burggrachtstraat 1A 1930
 Reynardijn Stationsstraat 18 9190
 7-sprong Nationalestraat 50 9190
  Stationsstraat 76 3360
  Stationsstraat 78 3360
 Vrije Basisschool Sint-Vincentius Broekstraat 33 9255
 De Eekhoorn Diepestraat 50 1780
 Blijdorp vzw Blijdorpstraat 3 9255
 École Communale de Haversin Rue de Néringotte 1 5590
 École fondamentale autonome d'Haversin Rue de Haid 42 5590
 Athénée Royal de Herstal Rue Jean-Lambert Sauveur 59 4040
 Sint-Jozef Statiestraat 37 1740
 Vrije Basisschool Terbank Egenhovenweg 43 3001
 Vrije Basisschool Terbank Egenhovenweg 43A 3001
 Zilverbergschool Meensesteenweg 417 8800 www.zilverbergschool.be
 École Communale n°4 Place de Mainvault 34 7812
 Athénée Royal (primaires) Rue du Spectacle 17 7800
 École communale Vielle Montagne Place Vieille-Montagne 13 4000
 Athénée Royal d'Esneux Lavaux 28 4130
  Lavaux 30 4130
 Athenée Royal Jean Rostand Boulevard du Centenaire 31 5600
 La Calamine Rue de la Calamine 32 5600
  Zandstraat 16 9170
 Institut Saint-Aubain Rue Henri Blès 192 5000
 Arts et Métiers Avenue Rêve d'Or 1 7100
 Athénée Provincial Rue de Baume 23 7100
 École Saint-François Rue du Canon 23 7800
 École du Faubourg de Tournai Rue du Paradis 65 7800
 École Les P'tits Loups Rue du Saint-Sacrement 18 7800
 Basisschool Het Spoor Spoorweglei 9 2500
 Institut Bischoffsheim Rue de la Blanchisserie 52 1000
 École Communale de Boncelles Rue de l'Église 17 4100
 De Horizon Haagstraat 19 3650
 Indsé 2e, 3e degré Rue Gustave-Delperdange 3 6600 www.indse.be
  Koning Albertlaan 1 1830
 École Communale de Aye Rue des Sarts 1 6900
 École La Cordée Rue du Berchon 161 7340
 École Saint Remacle Rue des Jardins 1 6900
 Institut Saint-Roch (école technique) Rue Saint-Roch 7 6900
 Institut Saint-Roch Rue Américaine 28 6900
 Jongslag Marktplein_02 8 1700
  Route de Bambois 16 5070
  Rue du Vivier 43 7110
 École libre fondamentale de la Haute-Sûre Rue du Musée 1 6630
 Stedelijk Conservatorium Oostende Ieperstraat 35 8400
 Guldensporencollege, campus Kaai Kollegestraat 6 8500
  Rue de la Glacière 25 7110
  Langestraat 195 2240
 Internat Autonome de la Communauté Francaise Anne Franck Boulevard du Centenaire 37 5600
 École d'Achêne Route de Dinant 1 5590
 Vrije Basisschool Gravenbos Gravenbos 6 8470
 Broederschool Hendrik Placestraat 45 1702
 Heilig Hart van Maria ( wijkschool) Hindelaan 22 2970
 Collège de Burnot Route de Floreffe 26 5170 godinne.nuxit.net
  Lemmensberg 3 3000
  Markgravelei 147 2018
 École des Bruyères avenue des Arts 11 1348
 École communale Place André Neu 1 5032
 Vrije Basisschool Schoolstraat 27 3380
 École Communale "La Source" Rue d'Angleterre 1 7800
 Les hérissons Place de Trazegnies 6 7801
 De Kim Guido Gezellelaan 4 8540
 École de la Motte Rue de la Glacerie 43 6180 ecoledelamotte.e-monsite.com
 Vrije Basisschool Driespan Schoolstraat 1 8470
 Ecole fondamentale (Hoves) La Clergerie 81 7830
 Ark 3 Tiensesteenweg 105 3010 www.ark123.be
 De Bron Oudebaan 317 3000
  Van Bladelstraat 29 3020
 Scheppersinstituut Wetteren Stooktestraat 1 9230
  Rue Crève-Cœur 1 4000
 Institut Sainte-Marie-Thérèse Rue Delfosse 5 4000
 Sartay Rue Pierre Henvard 64 4053
 Ecole de Commerce et de Comptabilité Rue Lairesse 101 4020 www.ec2liege.be
  Le Pachis 270 6637
 École Communale de Sars-la-Buissière Rue Chevesne 41 6542
  Rue Bout de la Haut 34 5651
 Gemeentelijke Basisschool De Schakel Molenberg 1A 9200
 Kleuter- & lagere school:“De Kleine Wegel” Burg. Lionel Pussemierstraat 120 9900
 Leefschool het Droomschip Blakstraat 25 9900
 Provinciale Middenschool Roze 131 9900
 lagere school “De Grote Wegel” Burg. Lionel Pussemierstraat 153 9900
  Rue du Presbytère 1 7334
  Rue Georges Chevalier 55 7332
 Gemeenteschool Appelweg 4 3221
 Gemeindeschule Raeren Neudorf Schulstraße 18 4730
  Nonnenstraat 16 2200
  Rue de Gorhez 13 4880
 Basisschool Floralia Rue des Floralies 29 1200
 Scholen Ter Bronnen Tiendeschuurstraat 17 1910
 Vrije basisschool De Prooststraat 1 1820
 Gemeenteschool Het Klimtouw Biststraat 13 1910
 Vrije Basisschool Sint-Janstraat 16 8560
 Sint-Gertrudiscollege Scheldedreef 26 9230
 Campus Kompas Noordlaan 10 9230 www.campuskompas.be
 Muziekschool Schooldreef 40 9230
 Lemmensinstituut Lemmensberg 3 3000 www.luca-arts.be Lemmensinstituut
 Johannes XXIII-Seminarie Lemmensberg 1 3000 www.johannes23seminarie.be
 Gemeenteschool Schapenweg 30 1933
 Sint Jozefcollege Koningin Astridlaan 33D 2300
 Sint-Victor Begijnhof 35 2300
 KTA Merodelei de Merodelei 220 2300
 Sint-Pietersinstituut Jubileumlaan 1 2300
 VIBO De Ring Noord-Brabantlaan 79 2300
  Zuidstraat 33 8800
 Basisschool Pastoor Bontestraat 4 9900
  Kerkstraat 2 2830
  August Van Landeghemstraat 115A 2830
 École Vervloesem Rue Vervloesem 36 1200 École Vervloesem
  Van Bladelstraat 19 3020
  Schaffelkantstraat 47 3020
  Schaffelkantstraat 47 3020
  Kardinaal Cardijnlaan 1A 2830
 Klim op freinetschool Blaasveldstraat 57 2830
 De Windroos Cornelis Peetersstraat 6 1830
 GISO George Ferréstraat 9 1830
 Gemeentelijke basisschool Diegem Zaventemsesteenweg 42 1831
  Oude Haachtsesteenweg 125 1831
 Sint-Janscollege campus Visitatie Visitatiestraat 3 9040
  Heieinde 52 2350
 Sint Jozefsschool Kerkstraat 16 1800
  Aarschotsestraat 92 1800
 Collège Saint-Michel Faubourg de Charleroi 78 6041
 Gemeenteschool De Klimop Kwerpsebaan 249 3071
 Lesvliegtuig VLOC Boeing 727 Nieuwpoortsesteenweg 945B 8400
 Veldschool Tieltseweg 66 8720
 Institut Supérieur Industriel agronomique - Haute Ecole Charlemagne Rue Saint-Victor 5 4500
 École communale de Fraiture-Tinlot Rue Tilleul 3 4557
  Amelbergastraat 40 2240
 Athénée Royal Prince Baudouin Rue Fourneau 40 4570
  Rue Richard Heintz 48 4040
  Rue Richard Heintz 48 4040
 École communale fondamentale de Wandre-Pont Rue du Pont-de-Wandre 159 4020
  Rue Pierre Andrien 6 4602
 Vrije Basisschool Wieze Kloosterstraat 1 9280
 IPES Rue des Capucines 37 4102
 École Communale de Neufmaison Rue de Chièvres 427 7332
 Institut Saint-André Avenue de l'Hippodrome 180 1050
  Schuttershof 13 1745
 't Neerveldje Neerveldstraat 247 1745
 't Luikertje Nijverseelstraat 131 1745
 KTA II Ensorinstituut Generaal Jungbluthlaan 4 8400
 École communale Rue de l'Hileau 17 5560
 École Communale du Trieu Avenue du Général de Gaulle 154 7000
 Heilig Hart van Marie (hoofdgebouw) Oudaen 72C 2970
 Koninklijk Atheneum Berchem Uitbreidingstraat 246 2600 Koninklijk Atheneum Berchem
 La Cordée Rue des Culots 29 6140
 Lagere School Sint-Eloois-Winkelstraat 84B 8880
  Hugo Verriestlaan 59 8880
 École Communale Les Sorbiers Allée des Champs de Blé 62 7033
 Sint-Reneldisschool Doleegstraat 6 3001
 Groupe scolaire Les Jardins d'Elise Rue Elise 104 1050 www.ecolelesjardinsdelise.be
 Institut René Cartigny Rue Elise 76 1050 www.ircxl.be
 Kleuterschool Van de Wervelaan 56 2290
  Overstraat 58 3020
  Overstraat 66F 3020
  Overstraat 60 3020
  Overstraat 60 3020
  Rue des Montrys 13 7040
 Institut Notre-Dame Rue derrière la Gare 12 4960
  Rue Olivier Lhoir 10 7333
  Guido Gezellestraat 10 2400
  Chrysantenlaan 10 2400
  Jozef Wautersstraat 90 2830
 La Petite Ecole dans la Prairie Rue de Petit-Roeulx 25 6230
  Dorpsplein 6 3020
 Basisschool de Lettermolen Molenweg 71 3520
  Sluis 156 2400
 L'arbre vert - enseignement fondamental spécialisé Rue des Croix du Feu 21 7000
 Sint-Carolus Kloosterstraat 1 2870
 De Krinkel Ruisbroek-Dorp 32 2870
 Vrije Basisschool Achterbos "De Toren" (kleuterschool) Achterbos 27 2400 vbsachterbos.be
 De Kraal Elststraat 95 3020
 Basisschool De Reuzenboom Spoorweglaan 25 2850
 De Reuzenboom Spoorweglaan 24 2850
 Salus Nostra Jozef Calasanzstraat 2A 2400
 Athénée Royal Emile Fonck Avenue de la Toison d'Or 75 6900
  Place de Bienne 3 6543
 Gemeentelijke Basisschool Mollem - De Dolfijntjes (kleuters) Kouter 4 1730
 Schooldreef Schooldreef 43 2920
 Collège du Sacré-Coeur Boulevard Audent 58 6000
 Céfa Indsé Bastogne Rue Gustave-Delperdange 12 6600
 basisschool Hertog Karel Bornestraat 30 3012
 École fondamentale de Marbais-Marbisoux-Tilly Rue du Berceau 18 1495
 Vrije basisschool Sint-Victor Dorp Kerkstraat 3 1653
 Don Boscocollege Zwijnaarde Grotesteenweg-Noord 115 9052 dbz.be
  Blekerijstraat 57 8800
  Pastoor Vaesstraat 24 2400
  Pastoor Vaesstraat 24 2400
 Vrije Basisschool Ooigem - Het Vlinderbos Monseigneur Debrabanderestraat 23 8710
 École Communale Isaac Rue du Docteur Edmond Isaac 68 7390
 Institut Marie Immaculée Montjoie Rue des Résédas 51 1070
 La Roue Ecole Primaire Communale - Het Rad Gemeentelijke Lagere School Rue des Citoyens 65 1070
 Ecole du Bac (Sainte-Julienne) Rue du Bac 6 4620
 Ecole du Bac (Sainte-Julienne) Rue du Bac 8 4620
  Lichte Hoeve 3 2400
  Ginderbuiten 214 2400
  Ginderbuiten 214 2400
 Gemeentelijke basisschool "Mozawiek" Ezaart St.-Willebrordusstraat 18 2400
 Sint Vincentius School Oude-Abdijstraat 3A 9031
 Sint-Cajetanus Tervuursesteenweg 176 1820
 Vrije Basisschool Sint-Jozef Schaapstraat 8 8370 schaapstraat.vbsblankenberge.be
 Gitok Kapellensteenweg 112 2920
 Muzarto Kalmthout Kerkeneind 21 2920 www.muzarto.be
 Kunstencampus Hasselt Kunstlaan 2A 3500
 École Communale Chemin entre deux Bancs 4 6953
  Sijsjesstraat 7 2400
  St.-Odradastraat 10 2400
  Gasthuisstraat 29A 2450
 Gemeentelijke basisschool De Duizendpoot Schoolstraat 1 2450
 Den Heuvel Heuvel 37 2920
 De Lijsterboom Kleuterafdeling Lijstersstraat 30 3052
 Vesaliusinstituut Leffingestraat 3 8400
  Haverstraat 9 8400
  Loofblommestraat 8 9051
 Parkschool Aarschotsebaan 128 1910
 School 3212 Kerkplein 2 3212
  Wampenberg 26 2370
 KA Pegasus Campus Stene Steensedijk 495 8400
 Bollekenschool Neermeerskaai 1 9000
 VIP-school Martelaarslaan 13 9000
  Jubileumlaan 217A 9000
  Abdisstraat 56 9000
  Steenweg op Mol 157 2360
 European School (Mol) Europawijk 100 2400 Europese School Mol
 Maritiem Instituut Mercator Mercatorlaan 15 8400
 Athénée Royal de Binche Rue Marie de Hongrie 12 7130
 Basisschool Hertog Jan Kerkhoflaan 28 3070
 Centre Scolaire Saint-Vincent-de-Paul Enfant Jésus Chaussée de Vleurgat 55 1050 www.svpxl.be
 École Saint-Laurent Chaussée de Chastre 8 5140
 School 't Hagekind Rillaarseweg 23 3390
  Misstraat 64 2590
 Basisschool De Lotusbloem Zomerstraat 27 2590
 GBS De Bosmier Streekweg 11 2490
  Place des Combattants et Déportés 2 1380
  Rue en Bois 281 4040
 Gemeentelijk Onderwijs Schoolstraat 14 2590
 Basisschool Ter Berken Ambroossteenweg 13 1981